Spider-Man Spider-Man

X-men

filmový Wolverine Staňte se svědky evoluce v této akční sci-fi X - MEN, plné napětí, vzrušení a oslnivých efektů! V nedaleké budoucnosti se rodí děti se speciálním X-faktorem, který jim dává zvláštní nadpřirozenou sílu - ničivý laserový pohled, schopnost přesunovat předměty nebo ovládat počasí. Pro obyčejné lidi je těžké mutanty akceptovat, aniž by se jich báli. Profesor Xavier (Patrick Stewart), celosvětově uznávaný telepat - mutant, proto zřídí speciální školu a jeho záměrem je naučit mutanty zacházet se svými schopnostmi tak, aby z nich lidé neměli strach. Ne všichni mutanti jsou však ochotni se přizpůsobit, neboť nevěří, že by spolu mohli lidé a mutanti žít. Skupina X - MEN teď musí před těmito tvory lidstvo chránit, protože jejich šéf - podlý Magneto (Ian McKellen) má s budoucností planety Země velice zákeřné úmysly!